Registreeru

Tellimine tasuta telefonil 800 5000

Hurtta sponsorlus Läti matkajatele - kohtumine 16.12.2016 ja reisimuljed!16.12.2016

Suvel võtsid meiega ühendust matkajad Lätist, kellel oli plaan minna Hispaaniasse matkale terve perega - perekonda kuulub Pavel, Nadya ja Mila, nende foksterjer!

Nende soov ja palve oli, et kas saaksime neid toetada parima matkavarustusega nende koerale ning parimaks pidasid nad Hurttat. Olime nõus ning sealt sai algus nende seiklus!

Üle kivide ja kändude kulges nende matk ning vahepeal saime neile toeks olla ka matkasaabastega Milale, kes suurest kõndimisest oli käpad katki kulutanud...

Saime täna (16.12.2016) nendega kokku, sest neil tuli mõte tulla meile külla koos tordiga! Saime kuulda reisimuljeid ja lobiseda mitu tundi ja tort maitses imehea! Kohal oli ka Hurtta esindaja Raul. 

Rõõm on olla abiks nii aktiivsetele inimestele! Ja Mila, tema on suurepärane reisisell ja laitmatu käitumisega kaaslane :)

Nadyale, Pavelile ja Milale soovime uusi põnevaid matku ja ikka koos Hurttaga! 

Kes vene keelt oskavad, saate nende blogist järele lugeda nende matka kohta siit: http://foxtrip.mozello.lv/blog/, lehte uuendatakse, tõlgitakse ning sealt leiate kindlasti uued põnevad kajastused üsna pea!

Tänase kohtumise pilte saab vaadata siit: https://www.facebook.com/pg/Minulemmikule/photos/?...

Võta ühendust

Tel. +372 800 5000
Fax +372 650 1996

vettellimused@magnum.ee

Magnum

Kasutame oma veebilehel vaid vajalikke küpsiseid. Meie veebilehe edasi kasutamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Veebibrauseri seadete alt on Teil alati võimalik küpsiste kasutamist hallata ja neid kustutada. Rohkem infot leiate meie küpsiste kasutamise tingimuste alt.