Registreeru

Tellimine tasuta telefonil 800 5000

Hurtta sponsorlus Läti matkajatele - kohtumine 16.12.2016 ja reisimuljed!16.12.2016

Suvel võtsid meiega ühendust matkajad Lätist, kellel oli plaan minna Hispaaniasse matkale terve perega - perekonda kuulub Pavel, Nadya ja Mila, nende foksterjer!

Nende soov ja palve oli, et kas saaksime neid toetada parima matkavarustusega nende koerale ning parimaks pidasid nad Hurttat. Olime nõus ning sealt sai algus nende seiklus!

Üle kivide ja kändude kulges nende matk ning vahepeal saime neile toeks olla ka matkasaabastega Milale, kes suurest kõndimisest oli käpad katki kulutanud...

Saime täna (16.12.2016) nendega kokku, sest neil tuli mõte tulla meile külla koos tordiga! Saime kuulda reisimuljeid ja lobiseda mitu tundi ja tort maitses imehea! Kohal oli ka Hurtta esindaja Raul. 

Rõõm on olla abiks nii aktiivsetele inimestele! Ja Mila, tema on suurepärane reisisell ja laitmatu käitumisega kaaslane :)

Nadyale, Pavelile ja Milale soovime uusi põnevaid matku ja ikka koos Hurttaga! 

Kes vene keelt oskavad, saate nende blogist järele lugeda nende matka kohta siit: http://foxtrip.mozello.lv/blog/, lehte uuendatakse, tõlgitakse ning sealt leiate kindlasti uued põnevad kajastused üsna pea!

Tänase kohtumise pilte saab vaadata siit: https://www.facebook.com/pg/Minulemmikule/photos/?...

Magnum Veterinaaria AS

Laagri Ärimaja, Vae 16
Laagri, 76401 Harjumaa

Vaata kaardilt

Võta ühendust

Tel. +372 800 5000
Fax +372 650 1996

vettellimused@magnum.ee

Magnum

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.