Registreeru

Tellimine tasuta telefonil 800 5000

Tutvustus

Magnum Veterinaaria eelkäija alustas tegevust 1948. aasta jaanuaris veterinaar-zootehnilise varustuskontori „Zoovetvaru” nime all.

Nüüdseks on Magnum Veterinaaria AS kasvanud Baltikumi veterinaarravimituru vaieldamatuks liidriks. Meilt saavad ravimeid tellida loomakliinikud, apteegid ja litsentsi omavad loomaarstid. 

Lisaks veterinaarravimitele ja vaktsiinidele pakume laia valikut söötasid põllumajandusloomadele, lemmikloomatoite ja -tarbeid, analüsaatoreid ja instrumente veterinaarkliinikutele, desinfitseerimisvahendeid ning aktsiisivaba piiritust.

Ettevõttel on esindusõigused üle 80-le rahvusvaheliselt tuntud tootjafirmale ja meie nomenklatuurist leiab üle 4000 erineva toote. Koostööpartnerite valimisel lähtume eelkõige klientide soovidest, toodete kvaliteedist ja unikaalsusest.

Magnum Veterinaarial on tütarettevõtted Lätis ja Leedus. 

Magnum Veterinaaria AS

Laagri Ärimaja, Vae 16
Laagri, 76401 Harjumaa

Vaata kaardilt

Võta ühendust

Tel. +372 800 5000
Fax +372 650 1996

vettellimused@magnum.ee

Magnum

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.