Registreeru

Tellimine tasuta telefonil 800 5000

Tutvustus

Magnum Veterinaaria eelkäija alustas tegevust 1947. aasta jaanuaris veterinaar-zootehnilise varustuskontori „Zoovetvaru” nime all.

Nüüdseks on Magnum Veterinaaria AS kasvanud Baltikumi veterinaarravimituru vaieldamatuks liidriks. Meilt saavad ravimeid tellida loomakliinikud, apteegid ja litsentsi omavad loomaarstid. 

Lisaks veterinaarravimitele ja vaktsiinidele pakume laia valikut söötasid põllumajandusloomadele, lemmikloomatoite ja -tarbeid, analüsaatoreid ja instrumente veterinaarkliinikutele, desinfitseerimisvahendeid ning aktsiisivaba piiritust.

Ettevõttel on esindusõigused üle 80-le rahvusvaheliselt tuntud tootjafirmale ja meie nomenklatuurist leiab üle 4000 erineva toote. Koostööpartnerite valimisel lähtume eelkõige klientide soovidest, toodete kvaliteedist ja unikaalsusest.

Magnum Veterinaarial on tütarettevõtted Lätis ja Leedus. 

Võta ühendust

Tel. +372 800 5000
Fax +372 650 1996

vettellimused@magnum.ee

Magnum

Kasutame oma veebilehel vaid vajalikke küpsiseid. Meie veebilehe edasi kasutamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Veebibrauseri seadete alt on Teil alati võimalik küpsiste kasutamist hallata ja neid kustutada. Rohkem infot leiate meie küpsiste kasutamise tingimuste alt.